Анонс

Сезон водних тренувань відкрито!

Автор: Є. Колішевський. Коректор: М. Козаченко.

Вихованці Кам’янської федерації кіокушин-кан карате відкрили сезон водних тренувань. Протягом першого тижня червня відбулися тренування на правобережному та лівобережному міських пляжах, а також «Блакитному озері». Традиційно до програми водних тренувань включено: комбінований крос, виконання техніки у воді, силові та спеціальні вправи на спритність, а також парні та групові ігри.

Безпека дітей насамперед!

При організації тренувань на території водних об’єктів, важливо дотримуватися таких правил:
1. Пересування групи має бути організованим. Під час переходу дороги або руху вздовж траси необхідно використовувати червоні сигнальні прапорці.
2. Дотримання заходів безпеки для виключення випадків отримання сонячного або теплового удару (наявність головного убору, одягу що закриває ноги та руки).
3. Роз’яснення та дотримання правил техніки безпеки при пересуванні у природних умовах та поведінки на воді.
4. Недопущення переохолодження дітей під час купання (наявність рушника, ковдри, гарячих напоїв).
5. Контроль водного балансу в організмі під час спеки (наявність питної води).
6. Наявність зони з тінню та відпочинку спортсменів (дерева, тент, навіс).
7. Наявність аптечки, своєчасна та обов’язкова обробка випадкових ран та укусів комах.

“Золотий пляж” готовий до зустрічі відпочиваючих!

karate_dndz

Водні тренування найбезпечніше проводити на території організованих пляжів. У Кам’янському на території водних об’єктів є як міські, так і приватні зони відпочинку. Приватні зони відпочинку в порівнянні з міськими пляжами виглядають чистішими і більш доглянутими. Перше водне тренування для вихованців секції кіокушин-кан карате гімназії №39 та школи №29 було організовано на «Золотому пляжі» «Блакитного озера». За попередньою домовленістю, керівництво «Золотого пляжу» дозволило каратистам використовувати свою інфраструктуру (туалети, роздягальні, лежаки). У процесі водних тренувань спортсмени роблять як техніку з карате, так і вправи, які допомагають дітям навчитися плавати. Зрештою всі учасники водного тренування отримали масу позитивних емоцій та вражень. Керівництво “Золотого пляжу” заявило про готовність приймати відпочиваючих на своїй території.

karate_dndz

З питань відпочинку на «Золотому пляжі» необхідно звертатись за телефоном: 068 988 13 13.

#karate #kyokushin #kyokushinkan #dnepr_branch #karate_dndz #dndz #Каменское #Днепродзержинск