Новини Кам'янської федерації кіокушин-кан карате

«ROCK GYM» зустрічає каратистів!

Автор: Є. Колішевський. Коректор: M. Козаченко.
У Кам’янському на базі фітнес-клубу «ROCK GYM» пройшло спільне бойове тренування для вихованців лівобережних секцій Кам’янської федерації кіокушин-кан карате. Програма тренування включала відпрацювання бойових прийомів у парах, поєдинки, а також вправи з атлетичним інвентарем. У тренуванні взяли участь діти різної вікової категорії, починаючи з 5 років і до 16. На думку керівництва Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, загальні тренування стимулюють почуття змагальності, створюють умови для обміну навичками, підтримують бойовий дух та рівень фізичної підготовки вихованців.

Відроджуємо спортивне життя за умов війни.
Завантажити PDF >>> (clicks: 5)

Всі наші спортивні плани щодо кіокушин-кан карате на 2022 рік пішли на марне відразу після запровадження в Україні військового стану, пов’язаного із вторгненням Російської Федерації. Нам довелося скасувати спортивно-масові заходи, тимчасово зупинити тренувальну, а також культурно-виховну роботу з дітьми. Зважаючи на зусилля Кабінету Міністрів України щодо відновлення економічної діяльності у неокупованих населених пунктах, тренера Кам’янської федерації вирішили відновити тренування з кіокушин-кан карате. Сьогодні тренування з кіокушин-кан карате проводяться частково на території пришкільних спортивних майданчиків та комерційних фітнес-залів. З ініціативи окремих директорів шкіл відновлено роботу секцій.

«Спорт любить регулярність та системний підхід, досягти хорошого результату можна лише за умови дотримання цих правил. Для підтримки контакту з вихованцями деякі тренери практикують онлайн-заняття. У той же час усі ми розуміємо, що віддалені форми роботи ніколи не стануть у карате основними і не зможуть замінити контактну роботу з партнером. Ось чому ми докладаємо зусиль для відновлення роботи секцій у реальному форматі. Україна ще довго житиме в умовах війни та постійної небезпеки зовнішньої агресії. У цій ситуації спортивна робота, особливо єдиноборства, стають важливою сферою діяльності, як серед дітей, так і дорослих», – вважає Євген Колішевський, Президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате.

Гостинний фітнес-клуб «ROCK GYM».

Загалом, тренерський склад лівобережних секцій з кіокушин-кан карате вирішив провести спільне бойове тренування на базі фітнес-клубу «ROCK GYM». У цьому затишному та стильному клубі є невелика зала з м’яким покриттям. Умови клубу дозволяють проводити у ньому заняття по карате з нечисленними групами, а також індивідуальні тренування. Керівництво «ROCK GYM» дозволило нам попрацювати з дітьми у вихідний день, коли постійних відвідувачів клубу немає. Це дозволило використовувати для тренування весь зал, як м’який, так і атлетичний. З вихованцями під час загального тренування працювали Євген Колішевський, Сергій Радівілов, Максим Козаченко, Сергій Кірюхін.

завантажити pdf Завантажити PDF >>> (clicks: 5)