Минулий рік

Каратисти Кам’янського гідно зустріли гостей!

У Кам’янському (Дніпродзержинськ), 18-19 грудня 2021 року пройшов відкритий Кубок Кам’янського «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» з кіокушин-кан карате. «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» це традиційні, підсумкові змагання, що проводяться наприкінці календарного року з 2001 року. Турнір проходив протягом двох днів, 18 грудня – розділ «ката» (демонстраційна техніка), 19 грудня – розділ «куміте» (поєдинки). У турнірі приймали участь команди з Кам’янського, Новомосковська, Дніпра, Вільногірська та Харкова. У змаганнях взяло участь 265 особи, з яких у розділі «ката» виступило – 70 спортсменів, у розділі «куміті» – 194.

ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ

Завантажити офіційне запрошення у PDF >>> (clicks: 11)

«ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» – традиція, яка успішно розвивається!

Перший Кубок міста було організовано ще у 2001 році. Спочатку ці змагання називалися, як Кубок Дніпродзержинська і проводились між секціями міста з кіокушин-кан карате з метою виявлення найкращої. За результатами змагань найкращій секції вручався «Кришталевий кубок». У 2004 році «Кришталевий кубок» було вручено секції гімназії №39, де він зберігається і по нині. У 2005 році через організаційну кризу тимчасово було припинено спортивно-масову роботу федерації. У 2007 році, після вибору нового керівництва та активізації діяльності, традиція проводити підсумковий Кубок відновилася. З 2010 року ці змагання називаються Кубок «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ». З 2015 року ці змагання проводяться у двох розділах: «ката» (демонстраційна техніка) та «куміте» (поєдинки). Через велику кількість учасників та необхідність створити повноцінні умови для виступаючих спортсменів з 2019 року Кубок Кам’янського проводиться протягом двох днів: перший день – розділ «ката», другий – розділ «куміте». У 2021 році вперше розділ «ката» проводився одночасно на двох татамі.

«Приємно бачити позитивну динаміку розвитку Кубка «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ». Спочатку це були змагання між секціями Дніпродзержинська, потім турнір став відкритим для команд інших міст. На першому турнірі ми не мали можливості створити для спортсменів гарних умов, але поступово ситуація змінилася кардинально. Сьогодні ці змагання проходять на високому організаційному та технічному рівні. З кожним роком ми покращуємо умови для виступаючих каратистів, як у розділі «ката», так і «куміте», – поділився своїми спогадами та враженнями головний суддя першого Кубка Дніпродзержинська Сергій Радівілов, чинний тренер федерації.

Легкі перемоги нам не потрібні!

Понад 10 років Кубок Кам’янського «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» проводиться у відкритому форматі. Це дає можливість взяти участь у турнірі партнерським федераціям та клубам з інших міст, а також підняти рівень конкуренції. У змаганнях взяли участь гостьові команди з Новомосковська, Дніпра, Вільногірська та Харкова. Незважаючи на масовість і високий технічний рівень гостьових команд, вихованці Кам’янської федерації змогли завоювати 31 перше місце, 36 других і 31 третє. Гості турніру посіли 26 перших, 21 друге та 11 третіх місць. Статистика та кількісні показники результатів проведення Кубка Кам’янського «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» відображена у звіті, з яким можна ознайомитись на сайті федерації: www.kyokushinkan.dp.ua

«Нам не потрібен «містечковий» турнір та легкі перемоги, саме тому ми запрошуємо сильні команди з Дніпра, Новомосковська, Харкова та інших міст України, – пояснив Євген Колішевський, Президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, – водночас ми не можемо собі дозволити приймати на турнірі федерації і клуби, які систематично грубо порушують правила змагань та етикету».

Фото-звіт о проведенні Кубку Кам’янського «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» з кіокушин-кан карате. >>>

Опублікуйте ваш відгук
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Передумати

Створіть свій власний відгук чи питання

О проведенні Кубку Кам'янського «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» з кіокушин-кан карате
Середній рейтинг:  
 0 reviews