У Кам’янському, на базі комунального закладу СК «Прометей» 22-23 лютого 2025 року пройшла традиційна 17-та першість з кіокушин-кан карате «ПЕРШЕ ТАТАМІ». У змаганнях взяло участь 153 спортсмени, із них у розділі «ката» (демонстрація техніка) – 43 особи, у розділі «куміте» (поєдинки) – 110. Турнір пройшов на високому організаційному та спортивному рівні. Під час проведення змагань не було зафіксовано випадків травматизму та дискваліфікації спортсменів. За підсумками змагань було зафіксовано 14 дострокових перемог (нокаутів).
Повний звіт щодо проведення 17-ї першості Кам’янського «ПЕРШЕ ТАТАМІ»
з кіокушин-кан карате за посиланням: https://kyokushinkan.dp.ua/pdf/ZVIT-PT-2025-01.pdf
«ПЕРШЕ ТАТАМІ» – важливий турнір для каратистів-початківців, який проводиться в Кам’янському з 2008 року. Ціль цих змагань полягає в тому, щоб дати можливість володарям білих і помаранчевих поясів відчути «смак перемоги». Крім цього, на змаганнях «ПЕРШЕ ТАТАМІ» старші вихованці отримують свій перший досвід роботи у складі суддівської колегії, вчяться бути відповідальними під час допомоги в організації та проведенні турніру. Формат змагань часто коригується з урахуванням поточної ситуації у секціях Кам’янської федерації кіокушин-кан карате. На цьому турнірі крім білих та помаранчевих поясів була додатково створена категорія для власників синіх поясів. Таке рішення було прийняте через те, що у секціях з’явилися учні з синіми поясами, які не мали можливості систематично отримувати досвід участі у змаганнях.
«Змагання «ПЕРШЕ ТАТАМІ» відіграють важливу роль у нашій діяльності. Незважаючи на всі складнощі, пов’язані з війною, ми намагаємося не припиняти вести спортивно-виховну роботу з дітьми, проте багато наших вихованців не мають можливості виступати на змаганнях систематично. Через нестачу змагального досвіду діти починають втрачати віру в себе та свої здібності. «ПЕРШЕ ТАТАМІ» та інші місцеві турніри нашої федерації допомагають вихованцям здобути досвід, важливий для успішних виступів на регіональних та національних турнірах», – розповів Євген Колішевський, президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате.
Фото-звіт щодо проведення 17-ї першості Кам’янського «ПЕРШЕ ТАТАМІ» з кіокушин-кан карате за посиланням: https://kyokushinkan.dp.ua/photogallery/foto-zvit-shhodo-provedennya-17-yi-pershosti-kam-yanskogo-pershe-tatami-z-kiokushin-kan-karate-u-rozdilax-kata-ta-kumite-22-23-02-2025/