Новости Федерации Киокушин-кан Каратэ


НАКАЗ № 7/ 13/ 01

 
1. На підставі проведеного семінару та здачі іспиту, рішенням атестаційної комісії учбово-спортивного відділу УФККР наказую присвоїти наступні кваліфікації судів по категоріям :
 
№ з/п Прізвище Ім’я по Батькові                 Посада, звання
1 Трофімець Сергій Володимирович            національна
2 Томащук Віталій Степанович                                     1-а
3 Роханський Володимир Михайлович                     1-а
4 Щіголев Андрій Олегович                             міжнародна
5 Вербовський Остап Ігорович                                     1-а
6 Рудков Мамука Володимирович                    національна
7 Колішевський Евген Сергійович                    національна
8 Кашира Роман Володимирович                    національна
9 Радівілов Сергій Леонідович                                     1-а
10 Чунгин Михайло Петрович                             міжнародна
11 Соколовський Юрій Васильович                     міжнародна
12 Костюк Павло Петрович                                             1-а
13 Гордієнко Олександр Сергійович                             1-а
14 Каданов Максим Вікторович                                     1-а
15 Височинський Костянтин Леонідович             міжнародна
16 Чєртков Олександр Іванович                                     1-а
17 ГолодВіталій Володимирович                             1-а
18 Калінін Володимир Васильович                             1-а
19 Насонов Олег Миколайович                                     1-а
20 Нестерович Віталій Олександрович                     1-а
21 Гішко Віталій Валерійович                            національна
22 Куліков Олексій Ілліч                                                     1-а
23 Чубата Тетяна Богданівна                            національна
24 Голуб Богдан Романович                                             1-а
25 Шишков Денис Олегович                                             1-а
26 Наконечний Руслан                                                     1-а
27 Жидков Костянтин Сергійович                     міжнародна
28 Галигін Руслан Анатолійович                            національна
29 Деоніщенко Володимир Мик лайович                     1-а
30 Веремійчук Наталя В’ячеславівна                     1-а
31 Дзугань Вадим Анатолійович                                     1-а
32 Малєєв Олександр Олександрович                     1-а
33 Рашевський Віталій Валерійович                             1-а
34 Олейніков Сергій Олександрович                             1-а
35 Астраханцев Олександр Миколайович             1-а
36 Матьковськи Сергій Мигальович                             1-а
37 Русин Брій Михайлович                                             1-а
38 Щербяк Роман Романович                                     1-а
39 Козенятко Олександр Олександрович             1-а
40 Бугай Андрій Михайлович                                             1-а
 
 
 
 
 Голова суддівської колегії  М.П. Чунгін                    
 
 
Голова суддівської колегії по спірних питаннях Губарєв В.А.
 
 
Помічник голови суддівської колегії  Галигін Р.А.
 


Опубликовано: 01.05.2013
Просмотров: 1052



Все новости