Новости Федерации Киокушин-кан Каратэ


Звіт про проведення першості Дніпродзержинська «ПЕРШЕ ТАТАМІ» з кіокушин-кан карате-до

 

Дата проведення: 27.02.2016

Місце проведення: м. Дніпродзержинськ, гімназія № 39, бульвар Будівельників 15.

 

Таблиця узагальнених результатів змагань

 

Назва організації

 

Подало заяву на участь

Прийняли участь в змаганнях

 

1-е місце

 

2-е місце

 

3-е місце

 

Дніпродзержинська федерація

кіокушин-кан карате

165

148

36

36

28

 

Кількість спортсменів учасників від ГО «Дніпродзержинська федерація кіокушин-кан карате», тренерський склад та результати участі в змаганнях:

 

Перелік тренерів ГО «Дніпродзержинська федерація кіокушин-кан карате»

Подало заяву на участь

Прийняли участь в змаганнях

 

1-е місце

 

2-е місце

 

3-е місце

 

Колішевський Є.С.

21

20

4

2

4

Радівілов С.Л.

12

9

4

4

1

Кашира Р.В.

25

22

11

5

-

Малофєєв О.В.

19

18

1

4

4

Наконечний О.М.

25

23

5

4

7

Наконечний Р.В.

34

33

9

8

9

Плахотник Д.О.

4

4

1

3

-

Вестя О.В.

20

17

1

5

2

Козаченко М.О.

5

3

-

-

1

 

Кількість випадків дискваліфікації (низький технічний рівень або дисципліна): немає. 

Загальна кількість нокаутів: 14.

Кількість нокаутів (оцінка суддів): 13.  

Кількість нокаутів з технічних обставин: 1.

Кількість нокаутів з тяжкими наслідками: 0.

Результати двобоїв:

6-7 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 20 кг: 1 місце – Чімбар Р.; 2 місце – Майоров Д., 3 місце –  Козін Є.

Вагова категорія 20-25 кг: 1 місце – Шевцов К., Євтушенко А., Король О., Станкевич Т.;

2 місце – Астаф’ев І., Чубітенко М., Говоруха В., Сухаєв В.; 3 місце – Кравцов М., Авдейчук Т., Білко І., Овсянников Д.

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Москаленко Г., Попруга А.; 2 місце – Бутько Д., Усс Н.; 3 місце – Самобаченко Д., Батюта М.

Вагова категорія 30-35 кг: 1 місце – Сорока І., Шевченко М.; 2 місце – Саконян М., Хмара Н.; 3 місце – Олейнік Б., Вороной І.

Вагова категорія понад 35 кг: 1 місце – Ниский М.; 2 місце – Беленький Я.

6-7 років/ дівчата:

Вагова категорія до 20 кг: 1 місце – Левченко Х., 2 місце – Євланьева К.; 3 місце – Гузієнко У.

Вагова категорія 20-25 кг: 1 місце – Бреславець Є., Бреславець Я., 3 місце – Черкашина К.

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Зубенко Д.; 2 місце – Андрєєва К.; 3 місце – Вашай К.

8-9 років/ хлопчики:

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Алгазуров Я., Рагулін Є., Бітько Д.; 2 місце – Богачов Д., Петрюченко О., Байбуз Я..;  3 місце – Величко М., Олонець О., Харченко А.

Вагова категорія 30-35 кг: 1 місце – Луценко Д., Фалько К.; 2 місце – Бакум А., Кривенко Є.; 3 місце – Плахтій А., Пасько С.

Вагова категорія 35-40 кг: 1 місце – Труфанов Я.; 2 місце – Кум-накш Ш.; 3 місце – Руманов І.

Вагова категорія понад 40 кг: 1 місце – Убейконь І.; 2 місце – Кудрявцев Д.; 3 місце–Горденко І.

8-9 років/ дівчата:

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Заматаєва А.; 2 місце – Сербіна К.; 3 місце – Гунько В.

Вагова категорій 30-35 кг: 1 місце – Продан М.; 2 місце – Сердюк А.; 3 місце – Горянова П.

10-11 років/ хлопчики:

Вагова категорія 30-35 кг: 1 місце – Каширин Я.; 2 місце – Сафронов М.; 3 місце – Лісунов О.

Вагова категорія 35-40 кг: 1 місце – Кирплевський А.; 2 місце – Трішин Р.; 3 місце – Базаров С.

Вагова категорія 40-45 кг: 1 місце – Гудзь І.; 2 місце – Девятка Б.; 3 місце – Юрченко О.

Вагова категорія 45-50 кг: 1 місце – Векленко Б.; 2 місце – Бутенко В.; 3 місце – Омельчук Б.

Вагова категорія понад 55 кг: 1 місце – Плахотнюк К.; 2 місце – Мельник П.;

10-11 років/ дівчата:

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Варич Г.; 2 місце – Жадан К.

Вагова категорія 35-40 кг: 1 місце – Беззубченко С., 2 місце – Гончаренко Н.

12-13 років/ хлопчики:

Вагова категорія 35-40 кг: 1 місце – Червоний С.; 2 місце – Петров Р.; 3 місце – Хить Д.

Вагова категорія понад 50 кг: 1 місце – Кукурудза М., 2 місце – Оліниченко Є.;

3 місце – Литинський В.

12-13 років/ дівчата:

Вагова категорія 40-45 кг: 1 місце – Копенчак С.; 2 місце – Жучок Д.

Вагова категорія 45-50 кг: 1 місце – Діденко Д., 2 місце – Сергєєва А.; 

14-15 років/ хлопчики:

Вагова категорія понад 50 кг: 1 місце – Потапов І.; 2 місце – Голдін Д.;

18 років + / чоловіки:

Вагова категорія 60-65 кг: 1 місце – Гавриленко Д.; 2 місце – Середенко Є.

Вагова категорія понад 80 кг: 1 місце – Куцевол О.; 2 місце – Школа О.;

3 місце – Сабарня І.

 
З повагою,

Президент громадської організації
«Дніпродзержинська федерація кіокушин-кан карате»                                  Колішевський Є.С.



Опубликовано: 12.03.2016
Просмотров: 504



Все новости