Новости Федерации Киокушин-кан Каратэ


Звіт про проведення Кубку Дніпродзержинська з кіокушин-кан карате з «куміте» та «ката»


Звіт 

про проведення Кубку Дніпродзержинська з кіокушин-кан карате  з «куміте» та «ката» серед дітей, юніорів та дорослих у вікових групах 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-15, 16-17 років


Дата проведення: 12.12.2015

Місце проведення: м. Дніпродзержинськ, КЗ «СК» Прометей, вул. Аношкина, 109

 

Таблиця узагальнених результатів змагань

 

Команди міст

 

Подало заяву на участь

Прийняли участь в змаганнях

 

1-е місце

 

2-е місце

 

3-е місце

 

Дніпродзержинськ

ката

19

18

4

2

2

куміте

82

76

18

17

11

Гості

Дніпропетровськ

ката

22

22

4

6

4

куміте

37

32

3

12

2

Новомосковськ/     Самурай

ката

-

-

-

-

-

куміте

22

19

2

8

4

Новомосковськ/ Русичі

ката

8

8

-

-

1

куміте

20

20

9

5

-

Разом гості

ката

30

30

4

6

5

куміте

79

71

14

25

6

Разом по розділам

ката

49

48

куміте

161

147

Усього учасників

210

195

               

Кількість випадків дискваліфікації з причин низького технічного рівня:  немає. 

Загальна кількість нокаутів: 7 (бойових - 4, з технічних обставин – 3).

Кількість нокаутів з тяжкими наслідками: немає.

 

Результати змагань по куміте:

 

6-7 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 25 кг: 1 місце – Савчук Я.; 2 місце – Король О., 3 місце – Беззубченко.О.

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Сипних Г., Гаркуша Я.; 2 місце – Сорока І., Нелідов М.; 3 місце – Бугачов М., Бітько Д.;

Вагова категорія 30-35 кг: 1 місце – Іщенко І.; 2 місце – Клименко П.

 

8-9 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 25 кг: 1 місце – Бутько І.; 2 місце – Левченко Я., 3 місце – Коновалов Д.

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Кирпа І., Рахнянський О.; 2 місце – Іванов Д., Петров М.; 3 місце – Кузьменко Р., Кобеляцький Я.

Вагова категорія 30-35 кг: 1 місце – Коваленко Д., Ващенко Б.; 2 місце – Лисняк Р., Харсун М.; 3 місце – Мищенко М., Бойко І.

Вагова категорія 35-40 кг: 1 місце – Денисенко Д.; 2 місце – Грицан О.; 3 місце – Помоз В.

 

8-9 років/ дівчата:

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Порошенко П.; 2 місце – Копьонкина М., 3 місце – Замотаєва А.

 

10-11 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 30 кг: 1 місце – Літвінов Я.; 2 місце – Назаренко М.; 3 місце – Завгородній І.

Вагова категорія 30-35 кг: 1 місце – Сівачинський І., Сірко Я.; 2 місце – Бакум О., Олефір Д.; 3 місце – Кірплевський А., Беловоденко Є.

Вагова категорія 35-40 кг: 1 місце – Безміліцин К., Пономаренко Д.; 2 місце – Лещенко В., Хмелінський Р.; 3 місце – Завгородній Є., Богуш Я.

Вагова категорія 40-45 кг: 1 місце – Ус Є.; 2 місце – Воронов І.; 3 місце – Гуназа М.

10-11 років/ дівчата:

Вагова категорія до 30-35 кг: 1 місце – Філатова Д.; 2 місце – Іванітська О.; 3 місце – Варіч А.

Вагова категорія до 35-40 кг: 1 місце – Кальченко Ю.; 2 місце – Беззубченко С.;

 

12-13 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 35 кг: 1 місце – Кашицин В.; 2 місце – Крайник Я.

Вагова категорія 35-40 кг: 1 місце – Радченко Е.; 2 місце – Гребнєв В.; 3 місце – Громов Д.

Вагова категорія 40-45 кг:1 місце – Сілаков М.;2 місце – Головоченко І.;3 місце – Лукяненко О.

Вагова категорія 45-50 кг: 1 місце – Ківа М.; 2 місце – Безрукавий В.; 3 місце – Шеховцов Д.

Вагова категорія 50-55 кг: 1 місце – Чернуха В.; 2 місце – Онісін О.; 3 місто – Іотов Д.

12-13 років/ дівчата:

Вагова категорія до 45-50 кг: 1 місце – Кущ В.; 2 місце – Щербина Д.

Вагова категорія до 50-55 кг: 1 місце – Ільєнко А.; 2 місце – Богданова Є.;

 

14-15 років/ хлопчики:

Вагова категорія 55-60 кг: 1 місце – Кіслий А.; 2 місце – Денісов С.; 3 місце – Поляков Б.

Вагова категорія 60-70 кг: 1 місце – Лісовий А.; 2 місце – Мацкевич С.; 3 місце – Шеховцов С.

Вагова категорія 70-80 кг: 1 місце – Заболотний В.; 2 місце – Голубін І.; 3 місце – Пісний О.

Вагова категорія понад 80 кг: 1 місце – Черников Р.; 2 місце – Новіков Р.; 3 місце – Бубнов Д.

 

16-17 років/ хлопчики:

Вагова категорія 65-70 кг: 1 місце – Оніпченко Б.; 2 місце – Коженовський Я. 
 

Результати змагань по ката:

8-9 років/хлопчики: 1 місце – Санкевич Я.; 2 місце – Корнілов В.; 3 місце – Марченко М.

10-11 років/хлопчики: 1 місце – Колішевський Т.; 2 місце – Свістєльніков Б.; 3 місце – Мирошниченко О.

10-11 років/дівчата: 1 місце – Височина В.; 2 місце – Іваницька О.; 3 місце – Кальченко Ю.

12-13 років/хлопчики: 1 місце – Носуль Б.; 2 місце – Громов Д.; 3 місце – Сердюк А.

12-13 років/дівчата: 1 місце – Курбацька А.; 2 місце – Баранець В.; 3 місце – Тарасевич А.

14-15 років/хлопчики: 1 місце – Соболенко Ю.; 2 місце – Новіков Р.; 3 місце – Махіня Б.

Понад 18 років/ чоловіки: 1 місце – Шишков Д.; 2 місце – Богорад Р.; 3 місце – Асланов А.

Понад 18 років/ жінки: 1 місце–Скорик К.; 2 місце–Аллахвердиєва К.; 3 місце– Кондрашова С.                

 
З повагою,
Президент громадської організації
«Дніпродзержинська федерація кіокушин-кан карате»                                  Колішевський Є.С.



Опубликовано: 18.12.2015
Просмотров: 422



Все новости