Новости Федерации Киокушин-кан Каратэ


Звіт про проведення відкритої першості Дніпродзержинська «ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ»


Дата проведення: 21.03.2015

Місце проведення: м. Дніпродзержинськ, КП «СК» Прометей, вул. Аношкина, 109

 

Таблиця узагальнених результатів змагань

 

Команди міст

 

Подало заяву на участь

Прийняли участь в змаганнях

 

1-е місце

 

2-е місце

 

3-е місце

 

Дніпродзержинськ

74

64

20

20

10

Гості

Новомосковськ

36

30

6

9

5

Дніпропетровськ

3

3

1

1

 

Запоріжжя

10

10

3

3

1

Мелітополь

16

13

2

2

8

Разом гості

65

56

12

15

14

Разом

139

120

 

Кількість спортсменів учасників від ГО «Дніпродзержинська федерація кіокушин-кан карате», тренерський склад та результати участі в змаганнях:

 

Перелік тренерів ГО «Дніпродзержинська федерація кіокушин-кан карате»

Подало заяву на участь

Прийняли участь в змаганнях

 

1-е місце

 

2-е місце

 

3-е місце

 

Колішевський Є.С.

11

8

2

2

-

Радівілов С.Л.

14

10

5

1

2

Кашира Р.В.

20

18

6

6

1

Вестя О.В.

-

-

-

-

-

Наконечний О.М.

14

14

3

3

3

Наконечний Р.В.

7

7

1

5

1

Плахотник Д.О.

5

4

1

2

-

Добринчук И.В.

2

2

1

-

1

Добринчук А.В.

1

1

-

1

-

Козаченко М. О.

-

-

-

-

-

 

Кількість випадків дискваліфікації з причин низького технічного рівня:  немає. 

Загальна кількість нокаутів: 9 ( бойових - , з технічних обставин – 8).

Кількість нокаутів з тяжкими наслідками: немає.

 

Результати двобоїв:

6-7 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 20 кг: 1 місце – Ліповський І.; 2 місце – Хаустов Я.; 3 місце – Карпов О.

Вагова категорія 20-25 кг:1 місце – Король О.,Сухорук Д.; 2 місце – Бутько І., Савчук Я.; 3 місце –  Тарасов Є., Базолук А.;

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Колеснік С., Щербань В.; 2 місце – Іванов Д, Сорок І.; 3 місце – Іщенко І., Вестніков О.;

8-9 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 25 кг: 1 місце – Кобиляцький Я.; 2 місце – Захарко В.; 3 місце – Розумов М.

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Сірко Я., Поліщук К.; 2 місце – Кирпа І., Ващенко Б.;  3 місце – Рахнянський О., Кудря Д.

Вагова категорія 30-35 кг: 1 місце – Коваль М.; 2 місце – Хаясян Р.; 3 місце – Ляпара М.

Вагова категорія 35-40 кг: 1 місце – Помоз В.; ; 2 місце – Уралов К.; 3 місце – Абдулаєв Ю.

Вагова категорія понад 40 кг: 1 місце – Пугачов О.; 2 місце – Колішевський Т.;    

8-9 років/ дівчата:

Вагова категорія 25-30 кг: 1 місце – Стоянова Д.; 2 місце – Порошенко П.; 3 місце – Височина В.

10-11 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 30 кг: 1 місце – Костюк М.; 2 місце – Завгородній І., 3 місце – Литвінов Я.

Вагова категорія 30-35 кг: 1 місце – Гуренко Д.; 2 місце – Лещенко В.; 3 місце – Кравчук М.

Вагова категорія 35-40 кг:1 місце – Хмелінський Р., Головченко І.; 2 місце – Ус Є.,Еділян Г.;3 місце – Марковець О., Ківа М.

Вагова категорія понад 40 кг: 1 місце – Корнієнко С.; 2 місце – Черних В.;3 місце – Зубатий А.

10-11 років/ дівчата:

Вагова категорія 25 - 30 кг: 1 місце – Філатова Д.; 2 місце – Тоток М.

Вагова категорія 35 - 40 кг: 1 місце – Клюкина Т.; 2-е місце – Ладан А.;

Вагова категорія 40 - 45 кг: 1 місце – Богданова Л.; 2-е місце – Щербина Д.;  

12-13 років/ хлопчики:

Вагова категорія до 40 кг: 1 місце – Радченко Е.; 2 місце – Козік І.; 3 місце – Зубатий І.

Вагова категорія 40 - 45 кг: 1 місце – Соболь Є.; 2 місце – Анісін О.; 3 місце – Бойко Б.

Вагова категорія 50 - 55 кг: 1 місце – Чернуха В.; 2 місце – Касьян А.; 3 місце – Бухало І.

Вагова категорія 55 - 60 кг: 1 місце – Лісовий А.; 2 місце – Денисов С.; 3 місце – Деревянко В.

Вагова категорія 70 - 80 кг: 1 місце – Бубнов Д.; 2 місце – Новиков Р.;

12-13 років/ дівчата:

Вагова категорія до 40-45 кг: 1 місце – Кущ В.; 2 місце – Невтринос Н.;

14-15 років/ хлопчики:

Вагова категорія 69-74 кг: 1 місце – Горбаньов С.; 2 місце – Мацкевич С.; 3 місце – Філічкин Д.

14-15 років/ дівчата:

Вагова категорія до 50-55 кг: 1 місце – Поліщук А.; 2 місце – Ільєнко Н.; 3 місце – Ламза В.;

16-17 років/ хлопчики:

Вагова категорія 60-65 кг: 1 місце – Демчук А.; 2 місце – Шкабарня Д.; 3 місце – Середенко Е.   

Вагова категорія 65-70 кг: 1 місце – Кузнецов Д., 2 місце – Оніпченко Б.; 3 місце Хмелінський А.

18 + років/ чоловіки:

Вагова категорія 70-75 кг: 1 місце – Скрипник В.; 2 місце – Мержев О.; 3 місце – Українець В.

Вагова категорія понад 80 кг: 1 місце – Перов Д.; 2 місце – Ткаченко Є.; 3 місце – Донченко В.



З повагою,

 Президент громадської організації
«Дніпродзержинська федерація кіокушин-кан карате»                                  Колішевський Є.С.



Опубликовано: 07.04.2015
Просмотров: 508



Все новости